Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

O czym marzą Polacy?

(2)
10 lat temu zapytaliśmy Polaków, o czym marzą. Powtórzyliśmy tamto badanie. Dziś wyraźnie rzadziej marzymy o nowych samochodach, a częściej o dobrym zdrowiu. I o odrobinie świętego spokoju.
 • 2013-06-17 15:39 | zbigniew

  a propos marzen o przygodach erotycznych...

  akurat dwa albo trzy dni temu uslyszalem od kolegi z pracy nastepujaca refleksje (moje wolne tlumaczenie na polski):

  Jaka jest glowna roznica miedzy tym, o czym marza kobie´ty i mezczyzni?

  Kobiety marza o jednym mezczyznie ktory spelnia wszystkie ich zyczenia.
  Mezczyzni marza o wszystkich kobietach ktore spelniaja jedno ich zyczenie :)
 • 2013-06-22 16:10 | Andrzej

  Re:O czym marzą Polacy?

  O samochodach marzy coraz mniej Polaków. Ci najbardziej napaleni, albo ulegli wypadkom drogowym, albo, jeśli udało się im zachować życie i zdrowie, jeżdżą dużymi autami z teściową do kościoła, lub na grilla. Ja marzę o lepszej polskiej TV, bo obecna sieczka już mi się przejadła. Na szczęście istnieją jeszcze kanały zagraniczne.