Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

świadczenia dla bezrobotnych

(2)
2013-06-19 08:59 | mr x
@premiertusk Moje pytanie dotyczy ubezpieczenia dla bezrobotnych.Jestem obecnie bezrobotny ,nie jestem zarejestrowany ponieważ mam do punktu rejestracji 28 km, po same papiery zeby sie zarejestrować muszę się udać na miejsce a także na podpis również, byłem zarejestrowany ponad 3 miesiące wcześniej nie dostałem żadnego zasiłku dla bezrobotnych, dojazd sam do miasta kosztóje mnie 20zł w obie strony ostatnio nie miałem za co dojechać i utraciłem status jak również świadczenia zdrowotne, a co do świadczeń to ubezpieczenie bezrobotnego trzeba odnawiać co miesiąc, wcześniej miałem na podpis do gminy to było na rękę bo mogłem nawet piechotą dojść a teraz ostatnio zachorowałem i nie mam jak nawet do lekaża bo nei przyjmóje bez ubezpieczenia to z kąd bezrobotny ma brać środki na dojazd???