Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Czy większy wybór gwarantuje szczęście?

(3)
2013-06-19 13:23 | mnizinska
Witryny sklepowe kuszące różnorodnością asortymentu, nieograniczone możliwości planowania własnego życia w sferze zawodowej i prywatnej… Czy faktycznie większy wybór jest gwarancją szczęścia? Na ten temat będzie można porozmawiać już 15 czerwca o 18.00 podczas kolejnego spotkania z cyklu Akademia PWN: wiedza na łączach w Skwerze – Filii Centrum Artystycznego Fabryki Trzciny, przy ulicy Krakowskie Przedmieście 60a w Warszawie. Inspiracją do podjęcia rozmowy jest wydana przez Wydawnictwo Naukowe PWN książka autorstwa Barry’ego Shwartza Paradoks wyboru. Dlaczego więcej oznacza mniej. Rozmowę poprowadzi Bartosz Węglarczyk. Spotkanie będzie transmitowane na żywo w serwisie www.wiedza.pwn.pl. Internauci również będą mogli zadawać gościom pytania.

A czy Wam zdarzyło się, że zbyt wiele możliwości uniemożliwiło podjęcie decyzji? Wybór to przywilej i powód do radości czy raczej eskalacja oczekiwań i w efekcie rozczarowanie?