Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Z życia sfer

(2)
Kościół sprzeciwia się metodzie in vitro i stara się promować bardziej naturalne metody przychodzenia ludzi na świat.
 • 2013-06-19 22:38 | Polalkholic

  Czas na ożywienie

  Czyli jest nadzieja,że kilku lub kilkunastu prawicowych polityków i nie tylko, da się bezkarnie uśmiercić "za wiarę"aby zostać wspaniałomyślnie przywróconymi do życia przez o.Bashobora.
  Będę złośliwie "życzył" przed TV aby zmartwychwstanie się nie powiodło,mam nadzieję że ten cyrk pokaże publiczna tv,przecież to Stadion Narodowy.
 • 2013-07-28 15:45 | Żałosny kraj

  Re:Z życia sfer [pytam: jakich sfer?]

  No i KK sięgnął dna intelektualnego... Wszystko co normalne - zwalczają, zabobony rodem ze średniowiecza stawiają na piedestale... Naprawdę nie wiem, co można o tym sądzić? Czy polscy urzędnicy Watykanu oszaleli do reszty z pogoni za owcami do strzyżenia (również w Polsce stado zaczyna się kurczyć)? Sami są tak prymitywni czy Polaków mają za prymitywów, no chyba, że rozmyślnie przypodobują się "trzódce" toruńskiej co jest całkiem prawdopodobne...