Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Pies i Kot,czmychneli przez zaśćiankowy "płot"

(1)
2013-06-21 16:20 | Polalkholic
Stało się,to co musiało się stać po odważnej deklaracji patriotyczno-wyzwoleńczej.
Jak donieśli parafianie,mimo usilnych prób nawrócenia żaglówki odbijającej od nabrzeża jednego z naszych bałtyckich kurortów,łupina niestabilnie acz stanowczo nabrała wiatru w żagle,odsłaniając gest kapitana skierowany ku portowi-nieznany w terminologi żeglarskiej,wyzwalając zapalczywość proboszcza,który kropidłem zapragnął poświęcić ten bezbożny rejs ku wolności.
Ahoj!Kapitanie!