Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Policja wyspecjalizowała się w przeszukiwaniu kieszeni

(1)
2013-07-15 11:44 | marta_narkopolacy
W naszym kraju zamiast tropić poważnych przemytników narkotykowych, policja wyspecjalizowała się w przeszukiwaniu kieszeni młodym ludziom. Więcej można przeczytać tutaj: http://wyborcza.pl/narkopolacy/1,100609,13814169,Lewica_lewicy_nierowna.html Czy ściganie za posiadanie jest skuteczniejsze niż ściganie przemytników narkotykowych? Jak uważacie? Czy posiadanie małych ilości narkotyków na własny użytek powinno być karane?