Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Rozwód rodziców, a wizja przyszłości własnego związku.

(2)
2013-07-21 21:12 | Małgo1988
Witam wszystkich zainteresowanych tematem. Studiuję psychologię społeczną i jestem w trakcie przeprowadzania badania w celach naukowych. Moje badanie przeznaczone jest dla kobiet, które przeżyły rozstanie swoich rodziców. Sama jestem w takiej sytuacji i zastanawiało mnie zawsze: jak? i czy w ogóle? wpłynie to na myślenie o moim przyszłym związku z partnerem ( stąd też pomysł na badanie). Byłabym ogromnie wdzięczna za wypełnienie ankiety i przyczynienie się do ciekawych obserwacji :) oczywiście jeżeli wątek kogoś zainteresuje-zapraszam do dyskusji :)
Poniżej link do ankiety, za której wypełnienie będę ogromnie wdzięczna.
http://lab.swps.edu.pl/badania/index.php?sid=99754&lang=pl