Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Zabroniony sekret – Twoja skradziona przyszłość – Gray

(1)
2013-07-22 16:04 | agnieszka32011
Zmartwychwstanie Jezusa było faktem nowym i zupełnie nieoczekiwanym. Żydzi wprawdzie oczekiwali zmartwychwstania, ale spodziewali się go dopiero u końca czasów. Nie umieli go sobie wyobrazić. Nagle, trzy dni po śmierci, Jezus staje pośród nich. Objawia się jako żyjący, ale nie zwyczajnie przywrócony do życia – On jest żyjącym na nowy, radykalnie inny sposób. Nie dotyka go już tajemnica śmierci, a Jego zmartwychwstanie jest początkiem nowego życia dla wszystkich ludzi.

Samego zmartwychwstania nikt nie widział, nie ma żadnego jego opisu. Apostołowie pozostawili tylko świadectwa spotkań z Jezusem zmartwychwstałym. W świadectwach tych istotny jest fakt o pustym grobie choć nie jest dowodem zmartwychwstania, to z pewnością rzuca całkiem nowe światło na ten fenomenalny incydent, który jest niejednokrotnie negowany przez sceptyków. Jonathan Gray nie pozostaje bierny, cały czas poszukuje coraz to nowych misteriów aby udowodnić niedowiarkom jak bardzo się mylą i jak ważne jest aby za wszelką cenę dążyć do poznania prawdy bo któż z Nas nie chciałby jej poznać? Zachęcam do przeczytania książki Jonathana Graya pt „Zabroniony Sekret” - Forbiden Secret.