Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Rosyjska baza lotnicza znacznie umocni OPL Białorus

(1)
2013-07-26 10:50 | kret
Niektórzy eksperci uważają, że dla rozszerzenia możliwości bojowych białoruską OPL całkiem dosyć dostarczeń zmodernizowanego i nowego sprzętu radiolokacyjnego i walki radioelektronicznej, a także współczesnych zestawów rakietowych OP. Takich, jak obiecuje Moskwa rakietowy system przeciwlotniczy S-300PMU1 czy ТOR-М2, który już postępuje do wojsk ale uderzeniowe samoloty nie całkiem podchodzą dla tych celi.
W jakości potwierdzenia sprawiedliwości swoich argumentów oni przedstawiają charakterystyki techniczno-taktyczne samolotów bojowych, które ewentualnie planuje się rozmieścić w Lidzie. Według Dowódcy SP Rosji generała W. Bondarewa, w Lidzie na pierwszych porach będą rozmieszczone współczesne myśliwcy Su-27SM3.
http://www.belvpo.com/pl/28174.html