Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Sąd Najwyższy - klub tajemniczych celebrytów

(2)
Ten elitarny i mocno tajemniczy klub prawniczych celebrytów, stojący na straży konstytucji, jest podzielony jak cała dzisiejsza Ameryka. A jednak okazał się ostatnią sprawną instytucją polityczną Waszyngtonu.
  • 2013-07-27 13:02 | frycii

    O czym wlasciwie jest ten artykul?

    Panie Redaktorze? O czym jest ten artykul? Duzo anegdotek, garsc powierzchownych informacji o ostatnich decyzjach, ale bez szczegolow ani bez komentarza od Pana (co to znaczy 'polityczne ozezwienie' wobec ustawy znoszacej konecznosc zatwierdzania potencjalnie rasistowskich zmian w ordynacji wyborczej?) Jezeli juz bawic sie w anegdotki, to zabrakow tej, ze w Sadzie nie ma ani jednego WASP'a (http://www.thedailybeast.com/newsweek/2010/05/15/twilight-of-the-wasps.html) Czy to streszczenie streszczenia ksiazki Rosena? Nie wiem czego przecietny czytelnik mialby sie z tego dowiedziec? Ze Sad jest ideologicznie podzielony ale tak naprawde nie jest to takie proste? Strata czasu...
  • 2013-07-28 12:24 | sevo

    Re:Sąd Najwyższy - klub tajemniczych celebrytów

    beznadziejny artykuł, nielogiczny, chaotyczny, pomieszanie z poplątaniem,temat wdzięczny ale wykonanie niewdzięczne...