Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Recenzja płyty: Editors, „The Weight Of Your Love”

(1)
Płyta raczej nie przysporzy im nowych fanów.
  • 2013-07-30 22:57 | KrisKowal

    Panie Bartuniu gdzie Pan tak pędzi

    Polecam wziąść przynajmniej tydzień wolnego ,a uprawia Pan działkę? , jak nie to niech Pan kupi na najbliższych ogródkach . I niech Pan uprawia ! Byle albo i tradycyjnie wszystkiego po trosze. Na trzeci dzień niech wrzuci Pan na uszy tą płytę i np. zacznie napełniać 100 litrową beczkę wodą ze studni (ręcznie) potem niech pan zacznie podlewać ale delikatnie aby nie porazić zimną wodą roślin!. Niech Pan ZWOLNI!!!!! bo takie ściemę piszą za szybcy ludzie!!!
    Pozdrawiam!