Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Czy motłoch bedzie buczał ?

(1)
2013-08-01 08:13 | włodek tarała
Profesor Bartoszewski powiedział , że pod pomnikiem Gloria Victis buczy motłoch , co natychmiast oburzyło prawicę i jakiś bliżej nieznany związek kombatancki . Towarzystwo owe natychmiast zarządało przeprosin . Czy zatem prof.Bartoszweski uderzył "w stół"? , a do tego jeszcze wypowiedz kandydata na kandydata prof. Glińskiego ganiącego Bartoszewskiego .Kto zatem buczy pod pomnikiem w czasie składania wieńców przez prezydenta i premiera - lewica? .

Prawico opamiętaj się , nie idż tą drogą , to droga na manowce.