Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

PiS bierze władzę

(1)
PiS ogłosiło swoje walne zwycięstwo i przystępuje do przejmowania spraw państwa. Partia zdecydowała się w końcu na samodzielne rządy. Trochę to śmieszne, trochę straszne, ale ta prosta strategia zdaje się działać także na zwolenników Platformy.
  • 2013-08-01 12:15 | pawel markiewicz

    Jaroslaw Zwyciezca!

    Do wyborow dwa lata! Wyborcy rzadko pamiataja co slyszeli w zeszly Piatek. Kaczynski tuz tuz przed ostatnimi wyborami ktore wygral naobiecywal 3 miliony mieszkan, co dla kazdego myslacego bylo bzdura, ale paru leszczy wzielo sie na te kielbase. Dzisiaj Prezes obiecuje takie rzeczy, ze to sie nawet wyksztalciuchowi w glowie nie miesci. Ale jutro czy za tydzien nikt juz nie bedzi etego pamietal a kazdy bedzie czekal nowych bzdur od Prezesa. Wiec nalezy sie spodziwac rozdawnictwa dzialek na Ksiezycu czy Marsie, darmowych wejsciowek na Mundial w Rio itd. Mam ciagle nadzieje, ze nawet Moherowe berety nie sa az tak glupie zeby nie tylko nie uwierzyc Preziowi ale popatrzec na niego bardziej obiektywnie