Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Prawda Bartoszewskiego , prawda czasu.

(16)
2013-08-02 10:49 | włodek tarała
Prof. Bartoszewski w swoim dość emocjonalnym stylu , powiedział o motłochu kilka słów prawdziwych i natychmiast stał się obiektem ataku ze strony prawicy .
A to znaczy , że celnie uderzył , bo przecież mówiąc " motłoch " nie wskazał palcem na kogokolwiek , zatem ?

Samego siebie w atakowaniu Bartoszewskiego przeszedł Sasin z PiS , oskarżając Bartoszewskiego o podżeganie do awantur - toż to kretynizm w czystym wydaniu.

Zastanawiam sie , co dzieje sie z pisowcami , czy to słonce ma taki na Nich wpływ , a może jest to swoista mowa miłości o swoich przeciwnikach politycznych .
W Brytani mówi się -Boże chroń królową , czy zatem nie pora by w Polsce zacęto mówić- Boże chroń Polskę przed PiS-em, czy to już ta pora ? .
 • 2013-08-02 12:47 | wladimirek

  Re:Prawda Bartoszewskiego , prawda czasu.

  raczej powinni mowić "Boże, chroń przed takimi jak autor tego postu". Siej dalej PrOpagandę odwracania uwagi ludzi od prawdziwych problemów Polski.
 • 2013-08-02 13:20 | Sławomir Osiński

  Re:Prawda Bartoszewskiego , prawda czasu.

  "odwracania uwagi ludzi od prawdziwych problemów Polski."
  A tak konkretnie,jakie prawdziwe problemy masz na myśli?.
 • 2013-08-02 14:03 | zet

  Re:Prawda Bartoszewskiego , prawda czasu.

  Na terenie stanu Wirginia,na zachód od Waszyngtonu,nad Potomakiem w USA znajduje się cmentarz wojskowy, na którym pochowani są weterani wszystkich wojen toczonych przez Stany Zjednoczone. Leżą tam także cywile związani z armią, którzy zginęli podczas wykonywania obowiązków służbowych.
  Obok siebie leżą bohaterowie walczących stron w konflikcie Północy z Południem.
  Nigdy nie zdarzyło się, by jakiekolwiek rocznicowe uroczystości,zakłócone zostały gwizdami,buczeniem,wyzwiskami przez ludzi biorących w nich udział, bez względu na dzielące ich różnice polityczne.
  Jest z kogo brać przykład.
 • 2013-08-02 18:04 | włodek tarała

  Re:Prawda Bartoszewskiego , prawda czasu.

  Święte słowa , święte.
 • 2013-08-02 18:20 | jacek

  Re:Prawda Bartoszewskiego , prawda czasu.

  Boże chroń Polskę przed PiS-em...!!!
  Haslo bardzo aktualne .....
 • 2013-08-03 08:49 | Mieczysław S.Kazimierzak

  Re:Prawda Bartoszewskiego , prawda czasu.

  Największy to konsekwencje odbicia się od ściany komunizmu do ściany globalizmu.O tej kolejnej utopijnej PUŁAPCE pisał Jams Godmith w książce,której polska wersja językowa ukazała się w 1995 roku.Jak na ironię został w niej zamieszczony wywiad jaki z autorem przeprowadził Radek Sikorski,ówczesny korepondent wojenny,później minister wojny,a obecnie wojennych spraw zagranicznych.Nie przeszkadzało mu braterstwo broni jakie zawarli spadkobiercy wojennego komunizmu pod wodzą Aleksandra Kwaśniewskiego z demokratami wojennymi.Dziś już jest to udokumentowane,że było pod wpływem żydowskich ruchów umysłowych i politycznych.Władysław Bartoszewski był w pierwszym szeregu.
  Problem zatem : JAK WYJŚĆ Z PUŁAPKI ?!
 • 2013-08-03 14:07 | Bernard -5

  Re:Prawda Bartoszewskiego , prawda czasu.

  Tak zwani Pisowcy, to nic innego jak biedni ogłupieni ludzie przez zwodzicieli w sutannach,bo nie znają i nie czytają Pisma Świętego Starego i Nowego Testamentu,a jeśli już znają po części jej treść to tylko po to aby wybierać z niej to co im pasuje do politycznego programu i atakowania wszystkich którzy im się sprzeciwiają. Ale przyjdzie taki czas że odczują to na własnych głowach gdy będą na nich spadać centnarowe (100kg) kawały gradu jak to jest opisane w Objaw.16:21.Ujrzą także to co się stanie z ich nazywaną przez nich stolicą apostolską jak nad nią zobaczą atomowy grzyb ze znakiem sierpa i młota, to proroctwo jest zgodne z Objaw.18 rozdz.Za co to wszystko? za wojny krzyżowe za inkwizycję i 2 wojnę światową także. Warto sobie przeczytać książkę karlhinz Deschnera Opus Diaboli to można się dowiedzieć co kler katolicki wyprawiał przez wszystkie stulecia powołując się na Boga i Chrystusa.Pis to nic innego jak polityczna bojówka do niszczenia wszystkich co się z nimi nie zgadzają,brakuje im płaszczy z krzyżami i długich mieczy do niszczenia innych. Zapłata nadchodzi i to wielkimi krokami,lepiej ich szeregi opuścić i ten cały katolicki system.
 • 2013-08-04 14:27 | Bernard -5

  Re:Prawda Bartoszewskiego , prawda czasu.

  Panu Bartoszewskiemu coś się pokręciło, więc nie mówi prawdy czasu ale własny kłamliwy bełkot intelektualny,który sam uważa za prawdę.Pismo Święte mówi Ze Bóg na nich ześle ostry obłęd aby wierzyli kłamstwu. Np.katolickiemu i swojemu własnemu,efekt widać po wypowiedzi tego pana, wątpię aby wiedział co naprawdę wygaduje pod moim adresem,ale wybaczam mu z góry.A to co mi się marzy,nie jest marzeniem, to co napisałem na temat katolicyzmu i że nad Watykanem wyrośnie atomowy grzyb za wszystkie jego zbrodnie i kłamstwa,wypełni się doskonale, bo to Objawił Bóg na podstawie tego co jest napisane w Objaw.18 rozdział.Więc nie ma znaczenia co pan Bartoszewski mówi,sam na własne oczy to zobaczy,cała ta obecna cywilizacja ulegnie likwidacji, bo Pan Jezus założy swoją.Więc nie doczeka się pan cywilizacji opartej na antycznej kulturze greckiej że ona będzie wiecznie trwać.
 • 2013-08-04 14:44 | Sławomir Osiński

  Re:Prawda Bartoszewskiego , prawda czasu.

  Zdejmij moherowy berecik,jest tak gorąco.Można dostać udaru,bo omamy już masz.Ostry,zesłany obłęd już się objawił w twoim tekscie.Dbaj o siebie.!!!
 • 2013-08-04 19:41 | Mieczysław S.Kazimierzak

  Re:Prawda Bartoszewskiego , prawda czasu.

  Proszę nie obrzydzać moherowych beretów,są takie twarzowe i dodają swoistego uroku,a nawet i powagi.
  Bernardowi-5 przydałoby się jednak przeczytać książkę polskiego badacza Tadeusza Zielińskiego HELLENIZM A JUDAIZM to może pojmie istotę rozwodu.Po tym rozwodzie były konsekwencje wynikające z NASTĘPSTW WYBRAŃSTWA.Opisuje je inny polski badacz Feliks Koneczny w CYWILIZACJI ŻYDOWSKIEJ.
 • 2013-08-04 20:43 | Bernard -5

  Re:Prawda Bartoszewskiego , prawda czasu.

  Wiem o co chodzi,i powiem tyle, że ludzkie dywagacje nie interesują mnie, interesuje mnie tylko to co mówi Biblia a jej autorem jest Bóg który przez wybranych przez siebie proroków i Swego Syna Jezusa Chrystusa i apostołów przekazał potomnym Swoją wolę i co ma wkrótce wykonać,i nigdy nie zrezygnował z wybranego przez Siebie ludu wybranego, dlatego po ich uprzednim rozproszeniu sprowadził z powrotem do ich ziemi co nosi nazwę Izrael i nikt ich już z tamtego terenu nie wyrwie.A wybrani z narodów pogan wkrótce będą zabrani i żydzi nawrócą się do Jezusa bo tam wystąpi dwóch proroków. Ale co pan na ten temat wie jak nie czyta Biblii i jej nie rozumie że jej proroctwa się na naszych oczach wypełniają. Pan zna tylko swoją filozofię która miliony sprowadziła na manowce.
 • 2013-08-04 22:44 | Mieczysław S.Kazimierzak

  Re:Prawda Bartoszewskiego , prawda czasu.

  Biblię znam na tyle,że mam świadomość pobożnych kłamstw,na których bazuje JUDAIZM.Pomijając wspomniany model Wszechświata,to nie ma poza biblijnego udokumentowania historycznego o wyjściu Żydów z niewoli egipskiej.Tyle lat wędrowali,a puste są "ARCHIWA KOPALNI ZIEMI",jak to ostateczne dowody określał romantyk sumienia Cyprian K.Norwid.
  Wypełnianie się,o którym Pan wspomina to demografia,która okazała się być jednym z czynników naturalnego środowiska.Za księdzem Janem J.Kurdybelskim,którego nazwałem kapelanem cywilizacji grecko-rzymskiej w WYPEŁNIŁ SIĘ CZAS : "Jeden był prawdziwy przełom w historii świata,który przedzielił ją na dwie epoki;było nim objawienie się Boga w osobie Chrystusa".Jak związana jest kultura chrześcijańska z antyczną Grecją w sposób niezwykle przystępny obrazuje Anna Świderkówka w BOGOWIE ZESZLI Z OLIMPU.Teologiczny punkt widzenia pozostawmy specjalistom,przyjmując,że TEOLOGIA jest nauką.
 • 2013-08-05 01:03 | Bernard -5

  Re:Prawda Bartoszewskiego , prawda czasu.

  Ma pan niestety marnych nauczycieli w tym zakresie dlatego pana ten dzień zaskoczy, wykopaliska potwierdzające Eksodus z Egiptu są i to mocne jeżeli już o to chodzi i szczątki wozów bojowych faraona także są tam gdzie powinny, gdy ścigali Izraelitów, i poginęli przywaleni falami morza Czerwonego,i to nie ma nic wspólnego z ględzeniem Kosiedowskiego że przeszli przez płyciznę, niech pan sobie obejrzy odkrywców szlaku Izraela idących za wskazówkami z Biblii, rodem z USA którzy dotarli aż do góry Synaj w Arabii, film na ten temat można obejrzeć na You Tube pod tyt. Góra Ognia,jest tam opowiadana na żywo historia z filmami i zdjęciami uczestników tej odkrywającej miejsca pobytu Izraela grupki. Może pan wtedy przestanie wygadywać głupstwa,jeden z uczestników jest byłym był ósmym kosmonautą chodzącym po księżycu Jim Row Lary Williams a trzeci to były policjant śledczy Bob Cornuke, oni panu opowiedzą co odkryli,a co oficjalna teologia wstydliwie przemilcza, film składa się z 5 odcinków. Jak mało będzie panu to można sobie obejrzeć wykłady archeologów z zakazanej archeologii,co oficjalna archeologia bardzo ich nie lubi bo psują jej opinię ogromną ilością dowodów potwierdzających to co jest w Biblii napisane. Już to że żydzi istnieją i wywodzą się z Abrahama z którego też wywodzą się arabowie potwierdza Biblię i istniejące od starożytności miasto Jerozolima a wcześniej kraj zwany Kaanan. Ale widzę że to dla takiego ignoranta jak pan to nie ma znaczenia.Niech pan sobie obejrzy ten film Góra Ognia.
 • 2013-08-05 05:36 | Mieczysław S.Kazimierzak

  Re:Prawda Bartoszewskiego , prawda czasu.

  Jest taki rozdział w historii ludzkości jak sztuka PROPAGANDY.Nie ominęła ona i NAUKI.Nie ma ona związku ze zbliżaniem wiary do rozumu,który jest procesem w historii duchowości człowieka.
 • 2013-08-05 15:01 | Bernard -5

  Re:Prawda Bartoszewskiego , prawda czasu.

  Niestety, pan taką propagandę sieje i nic nie można panu powiedzieć,w każym razie nadchodzi taki czas, że ujrzy pan Tego którego istnienie z uporem maniaka zaprzecza, ale to nie będzie wtedy łagodny baranek który za pana umarł na krzyżu,ale Lew z pokolenia Judy, Król Królów i Pan Panów Najwyższy sędzia co takich jak pan będzie sądził na podstawie Biblii.