Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

AMERYKA SIĘ BOI .. .

(1)
2013-08-04 08:03 | włodek tarała
USA pod alertem , dziś rzekomo mają nastąpić spektakularne ataki na amerykańskie obiekty na świecie. Mało tego w te gierki USA wciąga również swoich sojuszników . Jakoś jestem dziwnie spokojny o życie obywateli amerykańskich , a ów alert uważam za mocno przesadzony i mający chyba swój kontekst polityczno - militarny . Polityczny , bo być może prezydent USA mówiąc o zagrożeniu , przygotowuje swoich obywateli na kolejna krucjatę w obronie "demokracji po amerykansku"- bo jak narazie Obama nie ma swojej wojny , a przecież każdy prezydent Stanów taka wojne musi mieć , a kontekst military , to zapewne chodzi o usprawiedliwienie kolejnych miliardów dolarów dla kompleksu militarno - gospodarczego , wszak ten popierał Obamę w wyborach .
Polityka amerykańska jest obłudna i jak do tej pory , każdy kto dał się na nią nabrać tylko tracił , choćby Polska , która wysłała wojko do Afganistanu , tylko po co ? , w imię art. 5 Paktu NATO ?
Stąd ucieszyła mnie stonowana wypowiedz premiera Tuska o owym możliwym zagrożeniu atakiem terrorystycznym .On wydaję się , że też powątpiewać. Chociaż nigdy nic nie wiadomo , bo przysłowie mówi -" kto sieje wiatr , ten zbiera burze" .