Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Obraźliwe hasła bardziej dozwolone

(5)
Wykreślenie paragrafów o znieważeniu prezydenta oraz konstytucyjnych organów państwa przewiduje nowelizacja kodeksu karnego, którą we wtorek przyjął rząd. Nie znaczy to jednak, że będzie można bezkarnie znieważać najważniejsze osoby w państwie. Po co więc te zmiany?
 • 2013-08-13 14:49 | AHa!

  Co z ikoną chamstw?

  Magda Rewolucjonistka domaga się aby karać za wszelkie wpisy o niej. Czy to zostanie uwzględnione w tym projekcie? Dlaczego wszystkie? A no pochlebnych wpisów na jej temat nie ma. Najdelikatniej nazywana jest garkotłukiem. Mnie osobiście jej widok odbiera apetyt i to nie tylko na jedzenie!
 • 2013-08-13 17:35 | faraday

  Re:Obraźliwe hasła bardziej dozwolone

  niewątpliwie- nowa ustawa podniesie poziom zycia politycznego oraz przestrzeganie wolnosci slowa. A co ? czy ktokolwiek do tej pory scigał autorów obelg publicznie rzucanych na Premiera czy Prezydenta ? wręcz odwrotnie- chodza w glorii "niepokornych " .A jesli mozna polityków wyzywac od ostatnich- to czemu nie sasiada ? albo kogokolwiek ? rozumiem że Premier niezwyzywany czuje sie głupio - no to teraz dopiero odetchnie jak posypia sie nowe inwektywy .Cała nadzieja że jak PIS wreszcie wygra- nikt nie odwazy sie pary z gęby puscic .I bedzie sobie Naród chwalil wolnośc i demokracje w wydaniu JK- polskęzbawa.
 • 2013-08-15 22:05 | andrzej

  Re:Obraźliwe hasła bardziej dozwolone

  a co z bardzo płynnym znieważeniem uczuć religijnych
 • 2013-08-16 00:42 | izka561

  Re:Obraźliwe hasła bardziej dozwolone

  Nie ma ścigania i karania---nie ma rozgłosu i sławy.Nie ma motywacji - nie będzie chęci do rzucania obelg.Może.
 • 2013-08-19 22:15 | MacBlacker

  Re:Obraźliwe hasła bardziej dozwolone

  Lewackim szmatadziennikarzom i tak włos z głowy nie spadł gdy w najnikczemniejszy sposób szydzili z Lecha Kaczyńskiego - więc to były przepisy szyte jedynie po to by terroryzować tych którzy chcieli by napisać prawdę np o Kwaśniewskim.