Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Holenderskie operacje na polskich sercach

(1)
30 lat temu rozpoczęła się bezprecedensowa akcja, w której jeden kraj leczył bezpłatnie setki dzieci z innego kraju. Bardzo ważna dla początków polskiej kardiochirurgii.
 • 2013-08-13 21:36 | izka561

  Ratowanie małych serc

  Co za artykuł !!!! Ta historia to jak bajka.Nigdy o tym nie słyszałam.
  ,,Chory to twoja religia,twoja świętość.Jeśli zada ci sto pytań odpowiedz na sto pierwsze,,
  Po moich ostatnich doswiadczeniach z lekarzami nie mogę otrząsnąć się z szoku że gdzieś istnieją doktorzy wypowiadający takie słowa.
  W tym zakresie przydałyby się nieustające szkolenie w Holandii i zajęcia z etyki prowadzone przez nich na polskich uczelniach medycznych.