Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Nowa Partia Chadecka

(4)
2013-08-22 12:30 | lukasz5570
Witam Wszystkich!!!
Jestem młodym człowiekiem który z niedowieżaniem ogląda to co się wyrabia na polksiej scenie politycznej. Mając świadomość tego, że takie działania prowadzone przez polityków prowadzą nas do nieuchronnej katastrofy, postanawiam założyć początkowo ruch a potem partię Chadecką (Chrześcijańska demokracja) opartą na tradycji.
Jeżeli chodzi o nazwę to jestem otwarty na propozycję. Tego jeszcze w Polsce nie było.
PiS wielu wyborcom się znudziło między innymi poprzez sprawowoanie władzy w latach 2005-2007, wtedy to poznaliśmy się na ich sposobie działania. Czas temu powiedzieć dzość. Trzeba odświeżyć polską scene polityczną. W telewizji pokazuja czały cas te same gęby które przecież ponoszą odpowiedzialność za szerzenie się kryzysu światowego.
Przyszedł czas na nowoczesnośc na polskiej prawicy.
Razem możemy osiągnąć sukces. Jest on możliwy tylko w tedy gdy ludzię o nas usłyszą.
Polska scena polityczna wymaga gruntownej przebudowy którą my zaczniemy.
Bardzo proszę potraktować moją odezwę bardzo poważnie, bo za mało jest powagi w polityce.
Zainteresowanych proszę o kontakt:
e-mail: lukasz.mon@onet.pl
Jeżeli chodzi o program jest on w trakcie budowy.
Przede wszystkim postawimy na kobiety oraz ludzi młodych.

Z wyrazami Szacunku
  • 2013-08-23 10:44 | Mieczysław S.Kazimierzak

Re:Nowa Partia Chadecka

Z szacunkiem do pomysłu odwołania się do chrześcijaństwa,ale to w ramach patologii wynikającej z korupcjogennej ustawy zasadniczej i pogłębienia partyjniackiej demokracji.
  • 2013-08-23 21:02 | Polalkholic

Ja też się zapiszę.Wierzę w główne "spoiwo"spajające ludzi od czasów,kiedy np.nie tylko o chrześcijaństwie nikt nie słyszał.
    Wino to argument z którym każdy przeciwnik polityczny lub religijny,powinien zasiąść do stołu.
    Przykład Jezusa z Nazaretu,powielany po dziś dzień,w sklepie obok ,nie raz mi unaocznił siłe i dar przekonywania oponentów w słusznej sprawie,jaką jest bez wątpienia publiczna zbiórka na ten zacny i zasłużony napój.
  • 2013-08-24 10:23 | Mieczysław S.Kazimierzak

Co tu w sferze idei można jeszcze wymyślić?!
    Do POLSKIEGO LOGOS A ETHOS Feliksa Konecznego wystarczy tylko językiem matematyki dopisać rozdział o wartościach narodowych,którym nie po drodze jest PARTYJNIACKA DEMOKRACJA.
    Zachodzi pytanie o tożsamość nie tylko Zachodu,ale i POLSKI.Dzieła Wielkiego Nieobecnego Feliksa Konecznego staja się niezastąpione gdy powstaje takie pytanie i potrzeba okreslania pułapek różnych synkretyzmów,w tym i wiary i ekonomii.