Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Zagubione cywilizacje czyli wielki szok datowania!

(1)
2013-08-23 13:37 | agnieszka32011
Jonathan Gray, autor licznych publikacji, stara się w książce Zagubione cywilizacje, czyli wielki szok datowania prostować liczne nieścisłości, które propagują środowiska naukowe oraz udowadniać, że przekaz zawarty w Piśmie Świętym ma sens. Również z naukowego punktu widzenia.
Na podstawie danych, jakie zebrał Gray okazuje się, że dzisiejsze pustynie, lody, jak i inne cechy topograficzne ziemi powstały w konsekwencji Potopu. Nie ma żadnych dowodów na istnienie jakichkolwiek wcześniejszych dat w historii ludzkości niż rok 2345 przed Chrystusem. Nie istnieją też żadne dowody na wcześniejsze katastrofy, powiedzmy przed 5000 lat, 20 000 lat czy też 100 000 lat temu. Żadna cywilizacja na ziemi nie przetrwała Potopu, więc nie może się datować na dłużej niż rok 2345 przed Chrystusem. Co do tego, że Potop wyzerował nasz kalendarz ziemi, zarówno geologiczny jak i historyczny, Gray nie ma najmniejszych wątpliwości. Istnieją jedynie dwie miary czasu: przed Potopem i po nim, a wszystko co nas dotyczy, rozpoczęło się w roku 2345 przed Chrystusem!