Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Prof. Paweł Śpiewak o wyborach w PO: Czy premier ma energię?

(6)
Trzeba się zastanowić dlaczego połowa członków Platformy zdecydowała się nie wziąć udziału w swoich najważniejszych wewnętrznych wyborach – mówi socjolog, prof. Paweł Śpiewak o wynikach wyborów przewodniczącego PO.
 • 2013-08-23 21:49 | Leonard Piotrowski

  Tusk wygrywa Gowin przegrał

  Brawo, nareszcie jakieś mądre słowa.
  W tej dyskusji nie wolno zapominać że w PO jest dwóch liderów panowie Tusk i Schetyna. Pan Gowin jest błędem statystycznym a uzyskany wynik niczego nie oznacza. W mowie ulicy określa się to mianem "wpycha sie między gorzałkę a zakąskę". Dlatego ta dyskusja nad liczbami z głosowania to wrózenie z fusów.
  Godna uwagi jest również klasa zawodników owóż na tle panów Tuska i Schetyny pan Gowin przypomina innego słynnego krakusa pana co go Niemce sponiewierały.
 • 2013-08-24 08:36 | AHa!

  Re:Prof. Paweł Śpiewak o wyborach w PO: Czy premier ma energię?

  Dyrdymały, tematy zastępcze! „It’s the economy, stupid, Liczy się gospodarka, głupcze!!!”
 • 2013-08-24 12:34 | atalia

  Re:Prof. Paweł Śpiewak o wyborach w PO: Czy premier ma energię?

  Ależ oczywiście, że ma energię, ho, ho: znów zastosuje impuls stymulacyjny, więc nie może być inaczej.
 • 2013-08-25 18:11 | Jan 2

  Re:Prof. Paweł Śpiewak o wyborach w PO: Czy premier ma energię?

  W mowie ulicy to będzie chyba tak "przyczepiło się gówno do okrętu i wrzeszczy płyiniemy! " Swoją drogą to skąd w Krakowie wysyp takich mądrali jak pan G. i słynny niedoszły premier z Krakowa?
 • 2013-08-25 20:53 | izka561

  Re:Prof. Paweł Śpiewak o wyborach w PO: Czy premier ma energię?

  Premer Tusk to facet nie do zabicia.Energii ma dość.Za to profesor widać w telewizorze jakiś przybity i marnie wyglada.
 • 2013-08-26 21:02 | Leonard Piotrowski

  Re:Prof. Paweł Śpiewak o wyborach w PO: Czy premier ma energię?

  Innymi słowy imaginacji nie starcza. To co w matematyce jest 80:20 w ustach wielu złotoustych już takim nie jest. Ale po kolei.
  Przyznał pan Profesor w TVN że główni gracze w PO to TUSK i SCHETYNA. Pan Gowin wali na oślep stosując wypróbowane chwyty pana Prezesa Kaczyńskiego, polegające na stwierdzeniu do gazety , że sfałszowali, a potem że nie zrozumieli w gazecie. To jaki ma sens logiczny dywagacje co będzie jak Gowi to lub jak nie to czy jakieś inne? Wszyscy wiedzą że pan Gowin to statystyczny pryszcz, jak zaczęto go dość powszechnie nazywać od dzisiaj.
  Zadziwiające jest jedno mamy ciepła wodę, kryzys obchodzi się z nami jak z jajkiem, notowania są coraz lepsze. Rząd rządzi a wielu łapki swędzą aby coś spieprzyć. Doradców jak pokazuje życie jest ci u nas , jak w Rosji rakiet. Ten by tak a tamten inaczej a ten trzeci to już całkowicie nie tak. Tym czasem demokratycznie wybrana władza korzysta dalej z mandatu wyboru. Mamy wybitnych fachowców uznanych w Europie, prasa orzekła byłoby dobrze dla Tuska aby go odwołał. To kto tu rządzi..?
  Nikt nie zauważa że to Tusk i PO rządzi a nie owi recenzenci. Nie słyszałem od nikogo po słowach krytyki stwierdzenia gdyby Rząd zrobił inaczej to mięlibyśmy lepiej lub gorzej.
  Czy nie należałoby więcej ważyć słowa..?
  Jest taka maksyma feci, quod potui, faciant meliora potentes’ myślę że warto o tym pamiętać biorąc się za recenzowanie tak ważnych dla nas spraw.