Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Stanisław Pięta - PiS w koncentracie

(12)
Ten poseł to PiS w pigułce, bez znieczulenia, dla ludzi o mocnych nerwach. Schowany w tylnych poselskich ławach, odliczający dni do triumfalnego powrotu do władzy. Bo wraz z Jarosławem Kaczyńskim przyjdzie również Stanisław Pięta.
 • 2013-08-26 06:35 | zielony

  Stanisław Pięta - PiS w koncentracie

  "Rano jeździłem na targ, kupowałem towar od Rosjan, woziłem do kiosku."

  To zdanie tłumaczy mi właściwie kim naprawdę jest Pan Poseł. Jeśli jest taki jak stara się nam wszystkim przedstawiać to jak mógł cokolwiek wziąć od Rosjan. Po drugie, to wierzę że powinno być co najmniej Sowietów jeśli trzymać się bliżej poglądów wygłaszanych z takim zaangażowaniem.

  Moim zdaniem to wielka hucpa obliczona na profity, duże profity w postaci srebrników. Każdy chce pożyć wygodnie czego Panu Posłowi życzę, szkoda że nie próbuje do tego dojść w bardziej cywilizowany sposób.
 • 2013-09-05 16:52 | Andrzej

  Re:Stanisław Pięta - PiS w koncentracie

  Wbrew prezesowi i jego ludziom twierdzę, że chamstwo nie popłaca.
 • 2013-09-05 17:09 | Saurom

  Re:Stanisław Pięta - PiS w koncentracie

  Kiedy redakcja Polityki rzuci materiał z 2007 dla przypomnienia teraz mamy już 5 września więc materiał jest nieco spóźniony czyżby trzeba było zwiększyć efekt felietonu Passenta.
 • 2013-09-05 17:53 | Leonard Piotrowski

  Re:Stanisław Pięta - PiS w koncentracie

  "corrumpunt mores bonos colloquia mala"
 • 2013-09-05 20:58 | axiom1

  Powrocila moda na straszenie Kaczynskim i PIS-em

  Zgoda, Polityka nie chce rzadow PIS-u. Oczywiscie mozna temu zapobiec.

  PO powinna zdymisjowac dykatora Donka natychmiast. Bo on nie ma ani kwalifikacji ani doswiadczenia. Nawet kioskiem Ruchu nie kierowal. Dyktator Donek zmarnowal juz 6 lat z zycia kazdemu polakowi i do dzis nie wie po co wycwaniakowal wladze. To kosztuje ogromne, gigantyczne pieniadze.

  Dlatego PIS staje sie popularny. Bo cokolwiek PIS obieca jest lepsze od dyktatora Donka ktroy nic nie robii i nawet nie wie po co wycwaniakowal wladze.

  PO musi natychmiast zdymisjowac dyktator Donka. Zastapic go fachowcem, co najmniej doktorem ekonomi i zarzadzania z co najmniej 20 letnim stazem pracy w duzej korporacji na znaczacym sie stanowisku.

  Tylko wykwalifikowany premier bedzie w stanie uksztaltowac kierunek rozwoju dla Polski, strategie, i zaczac go realizowac. Tak aby wyborcy przez te dwa lata do wyborow widzieli pozytywne zmiany i rzad ktory wie po co rzadzi.

  Wtedy PIS nie bedzie zagrozeniem.

  Jezeli PO nie stac na fachowca to nie powinni rzadzic.


 • 2013-09-05 21:26 | "Bóg .Honor, Ojczyzna"

  Re:Stanisław Pięta - PiS w koncentracie

  Czy Pięta zapytał Pana Zastępów o copyright na wykorzystanie Go w tym zestawie?
 • 2013-09-06 11:51 | Bartek

  Re:Stanisław Pięta - PiS w koncentracie

  Uważam,że jeżeli chodzi o niektóre funkcje państwowe (też wybieralne) powinno wymagać się od kandydata zaświadczeń wystawianych przez lekarza psychiatrę lub psychologa stwierdzających brak przeciwwskazań do funkcjonowania w przestrzeni medialnej. Niestety, niektóre wypowiedzi w mediach (nie obrażając nikogo) świadczą o "lekkich zaburzeniach np. osobowości", ponieważ obraz świata jaki nam przedstawiają jest wytworem ich wyobraźni. Osoby mające manie prześladowcze oraz nieustanne poczucie zagrożenia powinny przechodzić przynajmniej okresowe konsultacje lekarskie. To się dosyć ładnie leczy. Poglądy siejące poczucie zagrożenia mogą bywać niebezpieczne.
 • 2013-09-06 18:45 | toefl

  Ja stawiam

  na PiS i na J.Kaczyńskiego , chociaż nie wszystko mi się podoba .
 • 2013-09-08 10:30 | żyga

  Re:Stanisław Pięta - PiS w koncentracie

  Pięta achillesowa prezesa.Pięta jest od kopania a nie myślenia.Trzeba być mocno chorym mózgowo ,aby przy sobie trzymać debili.
 • 2018-05-30 02:20 | LeonNoel

  Re:Stanisław Pięta - PiS w koncentracie

  To zwykły gangster. Wymusił groźbą kiosk od dyrektorki firmy po to, żeby kosić kasę od suwerena któremu sprzedawał lewy towar od ruskich. I taki ktoś przedstawia się jako wzór do naśladowania. Bezczelność która sięga himalajów.
 • 2018-06-06 05:07 | Patagon

  Re:Stanisław Pięta - PiS w koncentracie

  Obsmarować można wszystkich w gazecie, ludzie i tak nie sprawdza, sumienie ob-smarowacza ani drgnie, inni dziennikarze tez nie sprawdza ile tu kłamstwa ile prawdy, Polityka zeszła na samo dno propagandy anty-pisowskiej i niestety tym się zajmuje. Żadnych poważnych analiz jak w Nowej Konfederacji, czy Teologii Politycznej.
  Skąd w was dziennikarzach z Polityki tyle nienawiści do PIS-u?
 • 2018-06-13 12:01 | Martin L

  Re:Stanisław Pięta - PiS w koncentracie

  Patagon
  Co jest tu nie prawdziwe? Przypomnę że "facet" kupuję sobie za publiczne pieniądze damę do towarzystwa a jednocześnie reprezentuje tradycyjne wartości rodzinne katolickie.
  PiS to zło które niszczy Polskę a przykład niejakiego Pięty idealnie się w to wpisuję oportunista, karierowicz i żałosny hipokryta.A Szanowny pan w swoim fanatycznym zaślepieniu albo a raczej niewiedzy nie chce tego widzieć a nie chce nazwać tego głupotą Polityk który głosi wartości katolickie a prywatnie temu zaprzecza jest dla pana wiarygodny? Nie umie pan wybierać ludzi wiarygodnych , dać się oszukać, okraść a jeszcze na nich zagłosować. O czym to świadczy?
  Żeby popierać PiS to trzeba wykazywać się idiotyzmem i to do kwadratu.

  Inteligencji u zwolenników PiS to ze świecą nie znajdziesz. Polacy w takim przypadku nigdy nie będą OBYWATELAMI tylko takimi do "wydymania" chłopami pańszczyźnianymi.