Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Jak odpocząć na urlopie

(1)
2013-08-26 13:20 | maro.t
Co zrobić, aby nasz wyczekiwany urlop nie okazał się kolejnym zmęczeniem i frustracją zapytaliśmy psychoterapeutę Tomasza Jamroziaka.

Więcej pod adresem http://www.polityka.pl/wakacje/1552517,1,jak-odpoczac-na-urlopie.read#ixzz2d4a3OOnm

moim zdaniem podstawa to dobre zaplanowanie urlopu i podzielenie go na kilka mniejszych wyjazdow. nawet weekendowych i to niekoniecznie gdzies daleko. bo wtedy drugie tyle czasu stracimy na podroz... wystarczy znalezc kilka takich miejsc no i dobrac terminy w ktorych nie bedzie tam duzego tloku a pogoda powinna dopisac.