Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Dwie duże katastrofy i jeden mały kryzys

(4)
Islandia sporo ostatnio przeszła. Najpierw zbankrutowała, później uziemiła swoim wulkanem pół Europy. Pomogła jeszcze Rafałowi Milachowi zniszczyć samego siebie. Ale o tym nie informowali w głównych wydaniach dziennika. Widać to na otwieranej właśnie wystawie jego fotografii.
 • 2013-08-31 16:21 | okapi

  bankructwo Islandii

  Mijamy sie z prawda juz w drugim zdaniu. Recenzent, ktorego nazwiska nie umiem znalezc, w recenzji z wystawy fotograficznej, uznal napierw za najwazniejsze, wylozenie swoich pogladow politycznych.
  Bo czymze innym moze byc orzeczenie, ze Irlandia zbankrutowala, choc bankrutowaly w Islandii, majace swoje siedziby, byc moze islandzkie ale przedewszystkim prywatne banki. Moglo to byc przemilczane. Ale lepiej saczyc, a to saczenie przypomina bardzo goebbelsowska zasade propagandowa.
  Byc moze, recenzent nie ma zadnych pogladow i polityka sie nie interesuje. Po co w takim razie, bezmyslnie klepie.
 • 2013-08-31 23:10 | karul

  Fotograf mowi

  ze robienie zdjec siedmioma aparatami bylo "bardzo oczyszczajace". Z czego, od czego? Nie tylko to stwierdzenie ale i owe dziesiec zdjec tu pokazanych to dziwactwo i pozerstwo.

  Po co jezdzic na kraniec Europy aby zrobic zdjecie starej reki? Wystarczy wyjechac nieco poza Lodz czy gdzie ten Milach mieszka. Islandia jest wystarczajco dziwna i malownicza aby pokazac jej niezwyklosc bez uciekania sie do takich pustych banalow.

  A poza tym ta ich droga nr. 1, Ring Road po angielsku, to po prostu "obwodnica", specjalnie gdy pisze sie po polsku.

  A Okapi, poprzednik, jak zwykle strzelil z grubej rury - o co ci czlowieku chodzi? Islandia - panstwo - byla w 2008 na skraju bankructwa bo trzy banki eksplodowaly. Bylem, slyszalem.
 • 2013-09-02 17:18 | wodnik7

  Gramatyka, Polityko!

  w podpisie do zdjecia: "zrobilem TA fotografie".. wstyd, ze MOJA Polityka tez wpisuje sie w tytuly psujace jezyk ojczysty. Wstyd!
 • 2013-09-24 20:00 | Qtas

  Re:Dwie duże katastrofy i jeden mały kryzys

  Word Press Photo??? To jakiś nowy edytor tekstu?