Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Recenzja filmu: "Riddick", reż. David Twohy

(2)
Wbrew pozorom nie jest to kosmiczny gniot.
 • 2013-09-04 16:39 | Mirek85

  Riddick

  Zgodzę się chociaż jeszcze nie widziałem, ale za to oglądałem pierwszą część w ramach przypomnienia. Riddickom nie można zarzucić braku klimatu. Ich klimat jest mroczny, a poczucie humoru głównej postaci również przybiera takie barwy.
  Jeśli do tego dołożymy piękne kosmiczne widoki (jak w planecie o trzech słońcach), to robi się z tych filmów coś więcej niż film grozy, czy kosmicznych kostiumów. Riddick, to Riddick i to się chwali.
 • 2013-09-07 21:57 | Mario

  Re:Recenzja filmu:

  Niestety przyłącze się do krytyki tej części trylogii: akcja nie spójna, dialogi wymuszone i bez polotu. Pozytyw to widoki, efekty i tyle. Pierwsza część serii odlotowa, Kroniki... też wspominam dobrze - oglądałem po kilka razy. Ostatniej części więcej nie obejrzę. Czekam na 4 część - może jak w przypadku Terminatora 4 część będzie lepsza od 3.