Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

UE chce skończyć z roamingiem

(4)
Być może już w przyszłym roku przestaniemy płacić za odbieranie rozmów za granicą. Niestety, nowe przepisy będą dotyczyć tylko krajów Unii Europejskiej.
 • 2013-09-13 08:09 | Vera

  Unijny sukces

  Nie wydaje mi się, że miałby to być największy sukces unijny.
  Najważniejsze w tej sprawie wcale nie są niższe ceny tylko pokazanie, że nie należy się przejmować płaczliwym wrzaskiem nawet największych firm, nie należy słuchać bajek i tysiącach utraconych miejsc pracy, o niemożliwości inwestycji i o stratach dla cwaniackich inwestorów. Nic z tych rzeczy nie nastąpiło i następuje.
  A największym unijnym sukcesem byłoby zastosowanie takiego myślenia we własnym kraju, choćby w dyskusjach o elastycznym czasie pracy czy płacy minimalnej. Nadskakiwanie cwaniakom żyjącym koszem słabszych nie doprowadzi kraju do rozwoju, nie zmniejszy bezrobocia ani nie zapewni szczęścia rzekomym posiadaniem miejsc pracy. Nic z tego nie widać i nie następuje. Wprowadzenie zasady odpowiedzialności przed społeczeństwem a nie schlebiania bogatym, którzy i tak sobie radzą, byłoby największym sukcesem unijnego sposobu myślenia, którego do dzisiaj nad zalewaną nadmiarem unijnych pieniędzy Wisłą nikt nawet nie dostrzega. A biedni i tak biednieją.
 • 2013-09-13 11:27 | otu

  Re:UE chce skończyć z roamingiem

  aby zmniejszyc koszty, najlepiej przed wyjazdem do jakiegos kraju zainteresowac sie jakie karty prepaid mozna tam kupic wraz z cenami polaczen...
  oprocz tego istnieja, szczegolnie w krajach azjatyckich czy afrykanskich tzw "zdrapki", ktore pozwalaja na dosc tanie dzwonienie...
  ale jak ktos nie potrafi przez tydzien lub dwa obejsc sie bez bezustannego "wiszenia" na telefonie to NIECH PLACI !!!
 • 2013-09-13 13:50 | ziołolipa

  Re:UE chce skończyć z roamingiem

  Skoro na europejskim rynku telefonii telekomunikacyjnej rządzą ci sami gracze, to już dawno powinny być zniesione reoamingi. Jednak dodatkowymi i darmowymi pieniędzmi nikt nie pogardzi. Ile to już lat minęło od reformy administracyjnej w naszym kraju, a nikt jakoś nie zamierza zmienić podziału w międzymiastowych połączeniach, stare strefy pozostały.
 • 2013-09-14 05:00 | Mieczysław S.Kazimierzak

  Re:UE chce skończyć z roamingiem

  Victor Orban przekonał rodaków do rewolucyjnych zmian w kontytucji,ale widzi potrzebę europejskiej integracji tylko inaczej :

  http://gazetaobywatelska.info/news/show/1400