Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Coś się dzieje na rynku mieszkaniowym

(1)
2013-09-19 09:09 | maro.t
"Przybyło kupców z gotówką, więc mieszkania ostatnio sprzedają się lepiej. Czy zatem ich ceny przestaną spadać?

cały artykuł: "

raczej beda spadac... poniewaz rosna wymagania kupujacych wiec to normalna kolej rzeczy. no i jak widac jest coraz wiecej klientow gotowkowych wiec powoli przejdziemy do sytuacji w ktorej kupujacy beda mogli stawac warunki... chyba ze deweloperzy beda oferowac lepszy produkt bardziej dopracowany... bo przeciez na mieszkanie jak widac moze sobie pozwolic coraz wiecej ludzi wiec tez sila rzeczy rosna wymagania. i nie wystarcza juz po prostu 4 sciany tylko jednak zaczynaja sie liczyc dodatkowe kwestie typu balkon czy nawet winda tak jak tutaj dobrze to jest opisane... bo przeciez liczy sie wygoda a mieszkanie ma byc przyjemnoscia