Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wyjazd za granicę

(2)
2013-09-30 22:18 | Wiola4
[/link][link=http://strefawalut.pl/wizytowki][/link][link=null]Witam!
Zapewne wielu użytkowników tego portalu ma wiedzę na temat wymiany walut. Wybieram się za niedługo do Anglii i chciałam zakupić walutę. Znalazłam taką fajną stronkę z zestawieniem walut w kantorach wirtualnych i zupełnie nie wiem na co się zdecydować, a na prawdę chciałabym, aby to wyszło jak najkorzystniej. Oto link do strony Kieruję do Was drodzy przyjaciele prośbę o opinie na temat promocji na tej stronie. Co myślicie o tych promocjach? Czy warto? Bardzo proszę Was o szczere opinie.
Pozdrawiam :)