Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Dwulicowość pani Godek.

(5)
2013-10-03 13:43 | psr18gh
Czym zawiniło pani Godek dziecko poczęte z gwałtu, że nie walczy o nie tak, jak o dzieci upośledzone ? Ustawia się tym samym w jednym szeregu z paniami Środą, Nowicką, czy Senyszyn. A to dwulicowe babsko !
 • 2013-10-03 14:05 | kaesjot

  Re:Dwulicowość pani Godek.

  Każda kobieta ma prawo sama zadecydować kiedy chce zostać matką i kto ma zostać ojcem jej dziecka.
  Dziecko pochodzace z gwałtu to niechciane, potomek obcego, wstrętnego, znienawidzonego samca - przestępcy.
  Kojarzy się z traumą a nie szczęściem.
  Czy takie dziecko można kochać ?
  Jeśli Pan Bóg jest dobrotliwy i sprawiedliwy to dlaczego do tego dopuscił a nie poraził zboczeńca gromem ?
 • 2013-10-03 20:25 | psr18gh

  Re:Dwulicowość pani Godek.

  Z tego wynika, że pani Senyszyn być może ma rację. Być może pani Godek chodziło tylko o to, by więcej było matek z dziecmi takimi jak jej Wojtek. W grupie zawsze raźniej. Dzieci poczęte z gwałtu byłyby prawdopodobnie zdrowe, więc pani Godek nimi już nie przejawia tak dużego zainteresowania.
  Każda aborcja jest złem i wielkim nieszczęściem dla kobiety, dlatego osaczanie kobiet jeszcze bardziej restrykcyjnym prawem antyaborcyjnym jest przejawem zwykłego chamstwa ze strony organizacji pro-live.
 • 2013-10-04 19:12 | kaesjot

  Re:Dwulicowość pani Godek.

  Nie słyszałem o przypadku aborcji wbrew decyzji kobiety. Zdarza się, że jest ona podejmowana pod presją partnera i/lub rodziny ale w większości jest to decyzja kobiety - niekiedy nawet wbrew partnerowi czy rodzinie.
  Czy wszystkie kobiety podejmujące decyzję o aborcji to masochistki celowo się unieszczęśliwiające ?
  Czy masz osobiste, bezpośrednie doświadczenia w tym zakresie - własne lub partnera życiowego, bo wg mojego większość kobiet to raczej odczuwa ulgę po zabiegu niż traumę. No chyba, że ktoś wmawia jej, że popełniła zbrodnię - wtedy można u niektórych wywołać wyrzuty sumienia.
 • 2013-10-05 06:29 | psr18gh

  Re:Dwulicowość pani Godek.

  Kobiety decydujące się na aborcję wybierają po prostu mniejsze zło, choć odczuwają to jako wielkie nieszczęście. Znam kobiety które doznały wielkiej traumy 10/20 lat później i już do końca życia nie "stanęły na nogi". Kobiety nie są masochistkami i one i tylko one powinny decydować, czy utrzymać przy życiu płód. O tym nie może decydować pan Terlikowski, czy pani Godek. Pana Boga bym do tego nie mieszał.