Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Notatka o nienawisci

(2)
2013-10-14 23:09 | kowalskil
Oto link do mojej notatki o rasizmie:

http://csam.montclair.edu/~kowalski/choroba.html

Czekam na komentarze.

P.S. Podzielcie sie powyzszym linkiem ze wszystkimi ktorym tematyka ta nie jest obojetna.

Z gory dziekuje,

Ludwik Kowalski ==> http://ludkow.info/byt
  • 2013-10-16 00:06 | camel

    Re:Notatka o nienawisci

    Och panie Ludwiku, reagować trzeba, ale obawiam się, że w Polsce czasy są mocno katolicko-prawicowe a to oznacza rosnący antysemityzm i póki Polacy znów nie dostaną po tyłkach, jak to zawsze ma miejsce po wzmożeniu religijnym, to trend będzie raczej rósł niż malał. Antysemityzm jest dzieckiem religii: nie podlega ocenie rozumowej. Osobiście swego czasu byłem przerażony odkryciem, jak głęboko zakorzenione jest owo warunkowanie, kiedy światli wydawałoby się ludzie, nagle wybuchali ogromem bezrozumnej nienawiści. Niezrozumiałe, ale silne tak długo, jak długo Polska będzie rządzona przez swoją wschodnią część.