Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Paweł stawiał opór policji i umarł

(13)
Śmierć 30-letniego Pawła zbulwersowała cały Gdańsk. Pojawiło się pytanie, czy to policja tak bije, czy ludzie po prostu umierają.
 • 2013-10-16 15:56 | Jestem bezradny

  Nie rozumiem, co dzieje się z ludźmi zwł. mundurowymi

  To chora sytuacja.
  PS. Prawactwo jak zwykle zachowuje się jak hieny.
 • 2013-10-16 17:07 | SLONZOK

  pytanko:

  "Wyników sekcji zwłok nie było, ale Tomasik dowiedział się, że ciało nie jest do tego niezbędne – przyjdą, jak przyjdą." Ze niby jak ? Nie kapuje. Wy ?

 • 2013-10-16 17:19 | hematemesis

  Re:Paweł stawiał opór policji i umarł

  Do autora: aorta to tetnica glowna jest tylko jedna w calym ludzkim organizmie i biegnie od lewej komory serca przez srodpiersie, klatke piersiowa i brzuch aby na poczatku miednicy rozdzielic sie na dwie tetnice udowe wspolne.
  Ergo zdecydowanie nie znajduje sie w ramieniu.
  Prosze poprawic tekst i nie stosowac w przyszlosci wyrazow ktorych znaczenie jest autorowi nieznane
 • 2013-10-16 19:29 | jer-1

  Re:Paweł stawiał opór policji i umarł

  Policja w Polsce to dosyc czesto pospolici bandyci, tyle ze w mundurach!
 • 2013-10-17 09:00 | oakpark

  Ewidentnie winna smierci jest Policja

  Ta wina niekoniecznie związana jest z pobiciem przez Policję - choć z artykułu wynika, że do pobicia doszło na skutek kontaktu z policjantami. Wskazuje tez na to mataczenie w sprawie sekcji zwłok. Komus zalezy na zatuszowaniu zbrodni - jeszcze nie wiadomo czy policjantów czy osób trzecich ale opis z artykułu wystarczy aby sobie wyrobic zdanie o sprawie - człowieka zmasakrowano i wezwano pomoc zdecydowanie za późno - juz w trakcie agonii. Co najmniej za to Policjanci powinni odpowiedziec - to nie jest pierwszy przypadek w ostatnim czasie i zawsze jakos nie działa wtedy monitoring na komendzie... analogia do sprawy Przemyka niestety uprawniona.

  Wypowiedzi Premiera jak to będzie "wpływał na sądy", ministra Sienkiewicza akcentujące monopol na przemoc są szybko odczytywane przez Policję jako zachęta i zgoda do brutalizacji działań i zapewnienie o bezkarności. Władza Platformy nie różni się skalą autorytaryzmu wobec obywateli, naruszaniem ich praw obywatelskich od władzy PiS-u, zwłaszcza, ze w mediach trwa jej miodowy miesiąc....

  Jeżeli takich spraw bedzie wiecej trzeba zaangazować w sprawę czynniki miedzynarodowe i dążyc do zbadania sprawy przez niezależne komisje - jak na Białorusi łukaszenki. Moze to otrzeźwi Tuska i Jego ekipę.
 • 2013-10-18 14:48 | ola

  re: pytanko

  sekcja została zrobiona, czekano na wyniki. tak to rozumiem. ciało już nie było potrzebne...??
 • 2013-10-19 14:28 | DDA

  Re:Paweł stawiał opór policji i umarł

  Policjanci powinni odpowiedzieć za pobicie ze skutkiem śmiertelnym. Ale, tak ogólnie, nie żal mi pijaków...
  Żal mi ex-żony i dziecka - sporo przeszli w życiu z pijakiem.
  Zauważmy- ojciec, całe życie w branży samochodowej, wiedział, że syn pije i jeździ samochodem po ulicach. I co ? I nic. Może, jakby wcześniej ktoś doniósł na policję, chłopaka by otrzeźwiło. I nie doszło by do tragedii.Co oczywiście nie usprawiedliwia zbrodni policjantów.
 • 2013-10-19 17:01 | camel

  Re:Paweł stawiał opór policji i umarł

  Widzisz Zdzisiek, pewne rzeczy się nie zmieniają. Skatowali cię za skrytykowanie interwencji w Czechosłowacji? Gdzie i jak krytykowałeś, że aż tak ich zabolało? Na forum ONZ? Teraz wystarczy podskoczyć kamienicznikowi, jak zrobiła pewna kobieta w Warszawie, i znajdą cię spalonego w lesie. I pies z kulawą nogą nie zobaczy w tym nic dziwnego ani niepokojącego. Signum temporis.
 • 2013-10-19 18:22 | MartinBaruch

  35 letni emeryci po 15 latach nic nie robienia , czyli życiowi nieudacznicy z nizin społecznych z patologicznych rodzin żyjący na Nasz koszt z Naszych podatków

  Gdzie pracowałoby te niedouczone biedne frajerstwo z chłopskich oraz proletariackich patologicznych rodzin gdyby nie te wszystkie żałosne oraz groteskowe policje , cba , abw itd ? Przecież nie pójdzie tam pracować młody człowiek z zamożnej warszawskiej inteligenckiej rodziny , tylko życiowi nieudacznicy z nizin społecznych , biedota oraz durnie– synowie cieciów i sklepowych ewentualnie kierowców i pielęgniarek . Oni nawet nie potrafią zapewnić sobie bezpieczeństwa ( patrz sprawa wsiowego głupka papały , lub tych frajerków z policji którzy ” potopili ” się na rybach w wodzie po kolana gdyż za bardzo węszyli w sprawie Pańki lub te nieudaczne życiowo męskie cipy bojące się własnego cienia , silne tylko w grupie w stosunku do słabszych oraz bezbronnych które w Magdalence w kilkudziesięciu nie poradzili sobie z dwoma leszczykami z Piastowa będącymi ich ucholami !!! ). Męska prostytutka z policji nie nadaje się do niczego wartościowego a odchodzi na emeryturę po 15 latach nic nie robienia i zdrowa tkanka społeczeństwa ma przez kilkadziesiąt lat na utrzymaniu takiego śmiecia , życiowego nieudacznika - mundurową prostytutkę !
 • 2013-10-19 19:46 | m.d.

  Re:Paweł stawiał opór policji i umarł

  Policja dzisiaj niestety sama łamie prawo. Mam wrażenie że to dzisiaj najlepiej zorganizowana grupa przestępcza. Nie przestrzegają prawa bo kto wyciągnie konsekwencje wobec policjantów, ale najtrudniejsze jest udowodnienie ich przestępstw. Oni wiedzą jak łamać prawo i stoją za sobą murem. Niestety sam stałem się ofiarą przestępczego działania policji. Próbuję walczyć ale to walka z wiatrakami. Uważam że Prokurator Generalny powinien wypowiedzieć zdecydowaną wojnę przestępstwom popełnianym przez policjantów. Jest to bardzo ważny zawód. Ofiary przestępstw nie powinny spotykać na swej drodze skorumpowanych policjantów.
 • 2013-10-29 21:22 | DetaL

  Re:Paweł stawiał opór policji i umarł

  Prosta sprawa. Wyniki gdzieś się zawieruszą, nowych już się nie da zrobić bo ciało będzie w stanie rozkładu. Nikt nie będzie temu winien.
 • 2013-10-29 21:27 | DetaL

  Re:Paweł stawiał opór policji i umarł

  Na pewno nie są najlepiej zorganizowani. Poza tym wszystko się zgadza. Czy ktoś z was miał w życiu taką sytuację by policja mu w czymś pomogła?
 • 2013-11-14 23:18 | alicja

  Re:Paweł stawiał opór policji i umarł

  Jak mniemam, ta zdrowa tkanka spoleczna, moze byc tylko i wylacznie produktem inteligencji, oczywscie najzdrowsza, to warszawskiej.Kierowcy, ekspedientki,pielegniarki itp. to wlasciwie menele,stanowiacy utrapienie dla tejze wyzszej intelegencji,szczegolnie warszawki.