Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kościół Franciszka kontra Kościół Michalika

(3)
2013-10-17 12:12 | Redakcja POLITYKA.PL
Jak Polak katolik, tak formowany w domu, szkole, parafii, ma się odnaleźć w „ewangelicznym” Kościele Franciszka, gdy nie ma wsparcia w tym dążeniu ze strony własnego proboszcza, katechety, biskupa, Radia Maryja i TV Trwam? Zapraszamy do wymiany poglądów.
 • 2013-10-17 12:12 | Redakcja POLITYKA.PL

  ZACHĘCAMY DO DYSKUSJI!

  Jak Polak katolik, tak formowany w domu, szkole, parafii, ma się odnaleźć w „ewangelicznym” Kościele Franciszka, gdy nie ma wsparcia w tym dążeniu ze strony własnego proboszcza, katechety, biskupa, Radia Maryja i TV Trwam?
  Zapraszamy do wymiany poglądów.

 • 2013-10-17 13:26 | psr18gh

  Re:Kościół Franciszka kontra Kościół Michalika

  Mężczyźni powołani przez Boga do stanu kapłańskiego nie powinni mieć mniej niż 30 lat. Każdy z nich musi przeżyć przynajmniej 10 lat "w cywilu", by odpowiedzialnie nauczać lud boży.
  Pozytywnym przykładem jest dla mnie ksiądz Isakiewicz - Zalewski który dostał "w kość" od komuny i tak zahartowała się stal.
  Nie przeceniał bym roli Episkopatu, proboszcza, radia Maryja i telewizji TRWAM na przeciętnego katolika. Epicentrum już minęło a teraz będziemy obserwowali, że owieczki niekoniecznie chcą być posłuszne pasterzom.