Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Saakaszwili odchodzi, teraz Margwelaszwili

(4)
Gruzini wybrali nowego prezydenta. Postawili na Giorgia Margwelaszwilego, naukowca, doktora filozofii, byłego ministra edukacji i byłego rektora Gruzińskiego Instytutu Spraw Publicznych, kandydata koalicji Gruzińskie Marzenie, namaszczonego przez premiera Bidzine Iwaniszwilego.
 • 2013-10-27 23:21 | Saurom

  wielu znawców Gruzji mamy tutaj.

  Boże iluż to się nagle znalazło troszczących się o demokrację w Gruzji. Łatwo troszczyć się o demokrację innym kraju podczas, gdy w Polsce robi się wszystko, żeby zapanowała oligarchia. Cokolwiek można powiedzieć o Saakaszwilim do pogrzebał swoje szanse w wyniku wywołanej przez siebie wojny w 2008 roku. Nie sądzę również, żeby sam Saakszwili odważył się na rozpoczęcie wojny z Rosją gdyby nie miał zapewnienia poparcia z strony USA. Być może w czasie ewentualnego procesu zostaną wyjaśnione okoliczności wybuchu wojny jak również współodpowiedzialności innych państw.

  Tak bardzo troszczącym się o demokracje w Gruzji dziennikarzom Polityki proponowałbym, żeby raczej wyspowiadali się z swojego serwilistycznego wspierania PO i rozmaitych oligarchów związanych z PO. Być może zamiast zajmować się sytuacją w jakiejś tam Gruzji powinni się bardziej przyjrzeć poczynaniom decydentów w Polsce ale to przecież wymagałoby ogromnej odwagi, której politrukom z serwilistycznej Polityki wyraźnie brakuje.
 • 2013-10-28 11:00 | Adam 2222

  do rozliczenia Zjadacza Krawata nie dojdzie bo UE już zaszantażowała Gruzję "(rzad Gruzji) nie zamknął sobie drogi do podpisania" o czym autorka wspomniała


  Lech Kaczyński, aka, Spieprzaj Dziadu był kumplem Saki i został w niebie Bohaterem Gruzji razem ze Stalinem, a my nie mieliśmy dobrych i tanich win z Gruzji. Ciekawe, czy teraz, jak tam zapanuje demokracja czy my będziemy mieli tanio dobre wina od nich ? Czy jak zwykle, politykierzy i pismaki sami się nażrą, zgodnie z Prawem Urbana ?
 • 2013-10-29 13:21 | slima11

  Re:Saakaszwili odchodzi, teraz Margwelaszwili

  Były watażka powinien być osądzony za idiotyzmy wyczyniane na granicy ruskiej z naszym preziem wszechczasów.To byli dwaj przyjaciele kabareciarze polityczni ze strasznymi skutkami swoich działań dla Gruzjii.Bo u Jankesow był ten trzeci ,dzięki któremu diś w Iraku ginie co dziennie kilkadziesiąt osób.A być przyjacielem prezydenta kraju w którym stoją pomniki Stalina to hańba i ohyda.
 • 2013-11-03 05:19 | MartinBaruch

  Psychol Saakaszwili konsumuje własny krawat podczas udzielania wywiadu brytyjskiemu BBC

  http://www.youtube.com/watch?v=eAKWetSl7JU