Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Jak żyją dziewice konsekrowane

(4)
175 kobiet w Polsce poślubiło Jezusa Chrystusa. Połowa – w ostatnich czterech latach. Dziewice konsekrowane, świeckie zakonnice. Im więcej ich jest, tym mniej można o nich mówić.
 • 2013-10-30 20:00 | don_Pedro

  niezłe...

  Niezłe - tak trzymać, droga POlityko. W PO afera goni aferę, rząd się chwieje w posadach, szef rządu ZNIKNĄŁ (w szafie?), a my tu czytamy ckliwe artykuły o... dziewicach konsekrowanych :-D To może jeszcze o jakichś uzdrowieniach? Albo o ''życiu PO życiu''?! buhahaa..! Dobre - polecę to znajomym ;-)
 • 2013-10-30 20:31 | Hombre, zauważ proszę

  Re:Jak żyją dziewice konsekrowane

  że tekst powstał i poszedł do druku jeszcze przed dolnośląskim zjazdem mafii, znaczy się partii władzy.
 • 2013-10-30 20:58 | Jan G.

  Re:Jak żyją dziewice konsekrowane

  I bardzo dobrze, że "Polityka" pisze o dziewicach konsekrowanych, bo właśnie dzięki nim przywracana jest równowaga w tym świecie bez dna. Przeczytaj sobie don Pedro poemat T. Różewicza "Spadanie". Zacytuję fragment: "Dawniej/
  bardzo bardzo dawno/ bywało solidne dno/ na które mógł się stoczyć/ człowiek /.../ dawniej spadano / i wznoszono się/ pionowo/ obecnie/ spada się/ poziomo".
 • 2013-10-31 10:47 | ziołolipa

  Re:Jak żyją dziewice konsekrowane

  Miałem kontakt z takimi dziewicami. Pracowały bardzo ciężko by nieść pomoc innym. To rozumiem, a nie zamknąć się w klasztorze i klepać paciorki.