Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Mafijny układ biznesowo-urzędniczo-policyjno-przestępczy na pomorzu.

(1)
2013-11-02 07:27 | m.d.
Firma SEMEKO oszukuje i truje ludzi. Przekręty tej firmy chronią przestępstwa firmy Baltic audytor i korupcyjne działania nadzoru budowlanego. Całość chronią działania policjantów z przestępcami. Dodam że sami policjanci również dokonują przestępstw. Trzymaj się z daleka od tych firm jeżeli nie szukasz problemów. Ciekawi mnie tylko kto pociąga za sznurki i jak wysoko postawieni są oszuści którzy chronią przestępczą działalność firmy SEMEKO i BALTIC AUDYTOR.
Platforma straszy PiS-em i państwem policyjnym, ale ja dzisiaj spotkałem się z policjantami, którzy nadal zachowują się jak MILICJANCI, a urzędnicy z pełną premedytacją odmawiają działań na pomorzu przeciwko przestępcom. Jak widać mamy na pomorzu nietykalne Święte Krowy.
Amber Gold oszukała 90% klientów ale dosięgnęła właściciela ręka sprawiedliwości. ILU LUDZI Z RODZINAMI WYKOŃCZY TEN UKŁAD ZANIM PRZESTĘPCY PÓJDĄ SIEDZIEĆ. A MOŻE STWORZĄ POLSKICH BREVIKÓW. CZY SAMOSĄDY W POLSCE I SAMOBÓJSTWA POWODUJE KORUPCJA POLICJI? NIE MA TAKICH DANYCH BO TYLKO NIEWIELKI UŁAMEK PRZESTĘPSTW POLICJANTÓW wychodzi na światło dzienne.
PANIE PROKURATORZE CZAS WYPOWIEDZIEĆ WOJNĘ PRZESTĘPSTWOM POLICJI - pomimo wszystko te niosą za sobą największe straty społeczne i mają wpływ na działalność przestępczą w regionie.