Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Zdecydowanie przeciwko odbudowie tego Pałacu Saskiego!

(3)
2013-11-04 23:37 | Palysiewicz
Odbudowa Pałacu Saskiego według pomysłu Kaczyńskiego wyrządziłaby Polakom katastrofalne szkody.[/link]Przez tą herezję doszło do katastrofy smoleńskiej. Choćby jednak nawet przywrócić ks. Poniatowskiego wbrew PIS-owi, to i tak nie ma szans na powrót Sztabu Generalnego czy nawet na siedzibę Prezydenta RP w kamienicy Skwarcowa zwanej potocznie Pałacem Saskim z powodu owego pomnika zwanej też "Carską" dziurą [link=http://ioh.pl/artykuly/pokaz/tuactwo-ksicia-poniatowskiego,1064/][/link]. Tak powinien wyglądać odbudowany "Saski"[link=https://www.facebook.com/photo.php?fbid=315046815303551&set=a.133665963441638.29276.132954730179428&type=1&theater][/link], bo jak Sztabu nie będzie, to żadnych cudów przy kamienicy Skwarcowa nie będzie. Jeśli chcemy być drugą Koreą Południową, to zachowajmy się analogicznie: najpierw japoński pałac [link=https://en.wikipedia.org/wiki/Japanese_General_Government_Building,_Seoul][/link], potem Koreańczycy przywrócili stan pierwotny [link=https://en.wikipedia.org/wiki/Gyeongbokgung]