Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kto prześladuje demonologa ojca Posackiego

(3)
Zakaz wypowiadania się w mediach i sprawowania funkcji kapłańskich dla demonologa i konsultanta egzorcystów ojca Aleksandra Posackiego to dla jego zwolenników dowód na działanie złego ducha. Tego samego, z którym zakonnik tak mężnie walczył.
 • 2013-11-19 19:59 | JanKalema

  Pytanie

  A dlaczegóż to wiadomości prosto ze szpitala dla nerwowo i psychicznie chorych są przedmiotem zainteresowania tygodnika opinii?
  Czy jako przeciwwaga dla także stamtąd pochodzących wyczynów Pana Macierewicza?
  Czy Redakcja aby nie zamierza tak denerwować swoich czytelników, że wyskoczą ze swych domów wściekle atakując co popadnie, konkurując z narodowcowymi osiłkami.
  eS
 • 2013-11-21 12:59 | maciek

  Kto prześladuje demonologa ojca Posackiego

  Demon mści się na panu Posackim. A poważnie to nie wiem jacy ludzie muszą być ograniczeni umysłowo, by wierzyć, że skarpetka Karola Wojtyły wypędza demony. Co gorsza wierzą w to nawet Ci co mają ludziom "opętanym" pomagać. Absurdy wmawiane ludziom przez kler rzymskokatolicki stają się coraz bardziej śmieszne. Kościół rzymskokatolicki od samego początku ograniczał rozwój nauki, a także inne aspekty życia społecznego. Dlatego mamy jak mamy. W większości ciemne społeczeństwo co uwierzy w słowa proboszcza, dla którego dzieci same wchodzą dorosłym do łóżek itd. itp. Ktoś jednak do tego doprowadził. Dlatego mamy jak mamy w Polsce.
 • 2013-11-24 21:44 | gramin

  Re:Kto prześladuje demonologa ojca Posackiego

  Nie bagatelizowałbym tak bardzo tej sprawy ze skarpetą. Jeżeli Karol Wojtyła miał problem z grzybicą stóp i na dodatek owa skarpeta nie została po użyciu wyprana, to rzeczywiście może mieć dużą moc odstraszania złego (a nawet podejrzewam, że i dobrego również).