Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Julian Assange - superstar

(3)
Filmy, musicale, telewizja, nagrody – Julian Assange już jest bohaterem kultury masowej. Nawet jeśli nie bardzo wiadomo, czy dobrym, czy złym.
 • 2013-11-24 01:12 | Wojciech K.Borkowski

  dziwna to "rewolucja" - te teksty wybrane które docierają do szerokiej publiczności jakby przesiane

  Teksty które docierają do szerokiej publicznośći jakby przesiane przez globalnego cenzora i budzą podejrzenie , że ktoś nami manipuluje.
  Wybór podobno jest duży i być może ciekawy.
  Normalny człowiek, zarabiający na życie z pracy rąk, dostaje "zestaw" tekstów z komentarzem globalnych komentatorów , którzy usiłują nas przekonać, że zostaliśmy dopuszczeni do wielkiej tajemnicy.
  Oby się nie okazało w przyszłości , że ktoś świadomie buduje mitologię nieustraszonego pogromcy politycznej obłudy, a bohater był tylko narzędziem w łapeczkach globalnego prestigitatora.
 • 2013-11-25 23:24 | Obserwator

  Re:Julian Assange - superstar

  Facet nieźle narozrabiał. Obnażył obłudę USA. Za to jest ścigany. A przecież dla niego nie było ważne, czy to Stany, czy Chiny...
  I o takim człowieku nędzny, prześmiewczy artykulik i brak komentarzy. Czy faktycznie nie warto się poświęcać dla innych?
 • 2013-11-26 10:50 | Mintaka

  Re:Julian Assange - superstar

  Bardzo manipulacyjny i propagandowy artykul. Szkoda, ze nie stac Polityki na troche wiecej odwagi. Naprawde bardzo mierny artykul. Polityka 'schodzi na psy'