Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wicepremier Bieńkowska - władczyni superresortu

(3)
Elżbieta Bieńkowska nie uważa się za polityka, ale jako nowa wicepremier przed polityką już nie ucieknie. Liczy na nią premier, liczy na nią rząd i cała Platforma.
 • 2013-11-27 16:41 | zboreslav

  Wicepremier Bieńkowska - władczyni superresortu

  ..póki co i tak te pieniądze idą w błoto; ile miast buduje lotnisko? parki wodne? ekrany przy drogach? pendollino?

  Niemcy na każde Euro do unijnego budżetu mają ponad Euro zwrotu; co oznacza, że np my im płacimy za sprzęt, usługi itd... albo Włochom za pendolino; dlaczego te pieniądze nie mogą zostać u nas?

  a nawet jak zostaną wybrane polskie firmy to zostaje po nich pogorzelisko; bo nasi podwykonawcy bankrutują, na, przez wielu uznawanych za najdroższe w budowie, autostradach, mimo wybrania najtańszej oferty w przetargach;

  i jeśli dalej głównym kryterium będzie cena, to będziemy mieli kontynuację.., a będziemy mieli..

  więc ten "postęp cywilizacyjny" to żart...

  czekam jak pani Bieńkowska będzie się mierzyła z tymi kiblami i rozkładem jazdy pociągów i wiecznymi spóźnieniami..

  ..jest szansa, że się nie doczekam, bo to się przykryje inną aferą albo jakąś rekonstrukcją; aż dojdzie do momentu kiedy coś ...się naprawdę popsuje na amen... a się popsuje... przykładów aż nadto... i tak w koło Macieju...
 • 2013-11-28 06:56 | Ekonom

  Re:Wicepremier Bieńkowska - władczyni superresortu

  Zgoda, ze na Elżbiete Bieńkowska liczy premier, rząd i cała Platforma z anwy Obywatelska. Ale co to obchodzi reszte Polakow?
 • 2013-11-29 16:13 | wnukmarek

  Re:Wicepremier Bieńkowska - władczyni superresortu

  Fajna babka, na razie. Ciekawe czy całkiem osiwieje i zestarzeje się jak wgryzie się w smród jaki zostawił Nowak. A może robi za kozła ofiarnego? A w każdym razie ma być ostatnią nadzieją Tuska.