Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Cinema City Arkadia - kino 4DX

(2)
2013-11-29 02:21 | pawłowski
A byliście może już w warszawskim kinie Cinema City Arkadia, w sali Škoda 4DX? Bo naprawdę full wypas to kino, zapewne słyszeliście o co chodzi? A jak nie, to obejrzyjcie sobie filmik na YT: . To jest jedno jedyne takie kino w naszym kraju. I co ważne - nie ma związku z kinem 4D czy 5D. Tu mamy pełnometrażowe produkcje, a efekty pozwalają nam poczuć się nie tak, jak czuje się widz, a raczej tak, jakbyśmy byli jednym z bohaterów filmu. Powiem szcerze - robi to wrażenie ;).