Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Policyjna mafia z Redy jak w latach 70-tych PRL-u milicja i SB wykańcza ludzi żeby chronić skorumpowanych urzędników i przestępczą działalność SEMEKO i Baltic Audytor

(1)
2013-12-15 10:04 | m.d.
Zmieniają się czasy ale policja nadal taka sama. Policja dzisiaj to nieudolni funkcjonariusze którzy mają problemy z łapaniem przestępców. Za to są mistrzami w popełnianiu przestępstw. Dzisiaj po moich doświadczeniach mogę jednoznacznie stwierdzić że to najlepiej zorganizowana grupa przestępcza. Od 2011 roku skutecznie chronią skorumpowanych urzędników, przestępczą działalność firmy SEMEKO która truje ludzi i fałszujących wyniki badań baltic Audytor. Policja w pełnej współpracy z przestępcami wykańcza uczciwych ludzi z rodzinami tylko po to żeby chronić przestępców. Niestety wątpliwe działania prowadzą policje w wejherowie, Redzie, Gdyni ale w Gdańsku również nie jest lepiej. Gdynia, Reda, Wejherowo to prywatne miasta SEMEKO. Kim są pseudobiznesmeni z SEMEKO że potrząsają w kieszeni urzędnikami i policjantami. Ilu ludzi muszą zabić policjanci żeby ktoś ukręcił łeb przestępstwom policji. Czy policyjna mafia to kolesioski układ przestępczy czy ktoś z góry trzyma w garści mafijny układ policyjno-urzędniczo-biznesowo-przestępczy na pomorzu.