Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Po prostu diament

(2)
2014-01-10 09:39 | jurganovy
RMF zeznał,że dotarł do raportu Ernst&Young stwierdzajacego,ze najprawdopodobniej,prezes Amber Gold,nie miał zewnętrznych żródeł finansowania ani innego zewnętrznego wsparcia.Znając renomę Ernst&Young postuluję powołanie tego diamentu na prezesa najwazniejszej z waznych spółek skarbowych z wysoką pensją i odpowiednimi bonusami.Spółką może kierowac z luksusowego odosobnienia bez zewnetrznych żródeł finansowania i zewnetrznego wsparcia.Spka rozkwitnie a z wysokich dochodów,znów prezes, bedzie spłacał nieutulonych w żalu depozytariuszy AG.