Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Policjanci z Redy dokonują przestępstwa na zlecenie.

(1)
2014-01-12 14:11 | m.d.
Policjanci z Redy dokonują przestępstwa żeby chronić korupcyjny układ w powiecie wejherowskim. Przestępcza działalność SEMEKO, Baltic Audytor, Nadzoru Budowlanego, Policji oraz oszustów to coś naturalnego na Pomorzu. Już nie dziwi mnie że przestępcy na pomorzu czują się tak pewnie. Kto ma łapać przestępców skoro policja jest z nimi w zmowie. Słyszę tylko przestępcy w policji byli są i będą. To ja jestem kosmitą skoro wierze w sprawiedliwość i prawo. Dyskutować nad zmianą prawa można w internecie ale to nic nie zmieni. Policjanci to najlepiej zorganizowana organizacja przestępcza której nikt nie ruszy. Kto wtedy chroniłby przestępczy układ. Ilu ludzi muszą zabić przestępcy z policji, żeby coś się zmieniło. Mnie niepokoi fakt że nikt nie może czuć się w Polsce bezpiecznie. Jeżeli spróbujesz dociekać prawa to zaatakuje cię przestępczy układ. Pseudobiznesmeni zamiast prowadzić biznes uczciwie wolą opłacać urzędników i policję. Najwyraźniej opłaca się im korupcja i kolesiostwo. Czy PO roztacza ochronny parasol nad układami czy ich rządy są tak nieudolne?