Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

GDY ZBLIŻAJĄ SIE WYBORY, BUDZĄ SIĘ DEMONY

(1)
2014-01-14 09:00 | black jack
"GDY ROZUM ŚPI, BUDZĄ SIĘ DEMONY" -dziś Goya narysowałby pewnie inny obraz - GDY ZBLIŻAJĄ SIĘ WYBORY, BUDZĄ SIĘ DEMONY - Kempa i zespół Stop Ideologii Gender to dopiero nieśmiała forpoczta. Będą jeszcze lepsze kabarety...
Przykład - ciąg dalszy erotycznych przygód człowieka zwanego NAGI PTAK.
W pogramie "KAWA NA ŁAWĘ" mina posła Adama Hofmana (PiS) w momencie kiedy jego dawny przyjaciel i kolega partyjny, poseł Ziobro zarzucił mu korzystanie z USŁUG AGENCJI TOWARZYSKICH warta wszystkie pieniądze świata - dopiero po chwili warknął - "spotkamy się w sądzie" - ale jakoś bez przekonania