Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

W Rosji wrze przed igrzyskami olimpijskimi

(2)
Terroryści, Chodorkowski i Pussy Riot, opozycja, Zachód i homoseksualiści – lista wrogów putinowskiej Rosji jest szeroka i zróżnicowana. Niektórzy z nich są prawdziwi, inni urojeni, za to wszyscy mogą się władzy przydać – zwłaszcza przed igrzyskami.
 • 2014-01-22 18:35 | ziuta91

  Polscy dziennikarze po prostu nie powinni pisać o Rosji. Wciąż ta sama propaganda :

  1. Kaukazcy dzieciobójcy to "bojownicy". WTF ?
  2. Naiwna wiara w Chodorkowskiego. To tak jakby alternatywą dla polskiej sceny politycznej miał być niejaki Lech Grobelny albo Baksik.
  3. Ditto Nawalny - już zapomniałam nazwiska tego kibola Legii którego stale zamykali parę lat temu, "więźnia politycznego" 3 RP
  4. Typowo prowincjonalno-polskie chciejstwo, wyrażające się w skrócie (bez)myślowym "kolos na glinianych nogach". Słyszymy to już ponad 100 lat, od Wilhelma II zaczynając. Jakoś ten gliniany kolos nie ma zamiaru odejść w otchłań historii, o czym amerykanie (robiący przed nim w gacie przez 50 lat) znów się przekonują.
  5. Jeszcze bardziej typowe "subtelne" przypominanie o 1612 roku. Aleśmy to jacy tacy, ani Hitler ani Bionaparte się nie umywają.
  etc etc etc

  Zresztą cała sprawa jasna, oto sponsor : (wydawałoby się że szkoda szmalu, ale wiadomo że to i tak z kieszeni podatnika)

  "Tekst powstał dzięki podróży studyjnej, zorganizowanej przez Fundację Współpracy Polsko-Niemieckiej i sieć dziennikarską n-ost."
 • 2014-01-22 20:45 | zet

  Re:W Rosji wrze przed igrzyskami olimpijskimi

  Zastanawiam się czasem, dlaczego niektórzy ludzie prezentują pretensje do pana Putina,że prowadzi politykę korzystną dla Rosji. Objął urząd po niezbyt zdecydowanym w działaniu Jelcynie, kiedy Rosja przeżywała głęboki kryzys gospodarczy i pojawiło się na horyzoncie widmo rozpadu państwa.
  Trzeba wyrazić uznanie prezydentowi Jelcynowi/i merowi Petersburga-Sobczakowi/,że umożliwiono Putinowi szybki awans urzędniczy,co skutkowało objęciem funkcji prezydenta Rosji po ustąpieniu Jelcyna/Ja idu w odstawku/.
  Nie było wówczas bardziej trafionej kandydatury.
  Rosjanie nie dopuszczą do niebezpiecznych incydentów podczas igrzysk w Soczi,natomiast na Kaukazie może do nich dochodzić.