Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

POPARCIE RZĄDU !!!

(1)
2014-01-23 14:57 | dziejek19421
Wiecie co??? Rząd zgodził się na karanie mandatami posłów i senatorów. Na razie się zgodził. Do spełnienia tej zgody jeszcze długa droga. Bo ci sami posłowie muszą to jeszcze zaklepać. I jak znam życie to, do niczego takiego nie dojdzie, bo sprawa już znalazła się w koszu. Oni tylko coś popierają. My musimy to respektować. I my będziemy umoralniani w tym zakresie. My będziemy karani, bo my wiedzieliśmy, że jak przekroczymy szybkość, to czeka nas okrutna kara. A kary znów podwyższono, w trosce o nasze bezpieczeństwo. Czyli to jedynie my jesteśmy narażeni na wszystkie nieszczęścia. Oni mają na to jakąś tarczę ochronną, która ich chroni od wszelkich PLAG.