Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

dzieki Bogu już weekend...

(1)
2014-01-25 17:54 | o_Onufry
Napisałem do Dyrekcji TVP 2
Tak zwany kabaret pt. Dzięki Bogu już weekend - to szmelc intelektualny. Aktorstwo - bez poziomu, bo nawet nie na niskim.
Właściwie to nie da się tego słuchać - co najwyżej przez scenerię tylko oglądać i z daleka. A już numery niejakiego Tomasza Jachimka (pożal się jego boże artysty) to żenada zawsze spotęgowana idiotyczną dykcją i puentą. Gdzie czasy kabaretów z PRL-u, Olgi Lipińskiej.. Starszych Panów...Elity...
Z czego ta gawiedź rży i wobec czego klaszcze? Chyba z nawyku i dzikiego odruchu jaki udziela się tam wszystkim, bo z pewnością nie z treści.
Wstawiam taki temat na forum. Dlatego rozumiem mimo wszystko tych którzy jeszcze długo nie zapłacą im abonamentu...
Sam niestety się pospieszyłem. Już nie oddadzą.