Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Niewiele wiadomo i co z tego wynika

(1)
2014-01-26 18:50 | anna12
W jednym z wywiadów dla Polski, Pan Goldman powiedział :W raporcie senackiej komisji ds. wywiadu na temat kontrowersyjnego programu przesłuchań, jakie CIA prowadziła w swych tajnych zagranicznych więzieniach, nazwa Polski raczej w ogóle nie padnie.
Chodzi o tajny, liczący 6 tys. stron raport opracowany przez senatorów komisji ds. wywiadu USA . Ten raport kosztował 44-45 mln dolarów. Analizuje miliony dokumentów CIA. Sprawdza, czy jakiekolwiek informacje, jakie CIA uzyskała z tajnych więzień, były użyteczne.
Niby dlaczego, gdyby te więzienia były? Śródlądowania, wcale nie równają się więzieniom. CIA zawarła porozumienie na śródlądowania z 19 państwami Europy. Nie wiemy co się działo w Kiejkutach i chyba nigdy się nie dowiemy,ale takie obciążanie Polski grzechami całej Europy chyba nam nie służy. Inne państwa dziwnie milczą na ten temat,choć tych lotów do Europy było 1245,a z nich tylko 6 do Polski. Np.do Niemiec było ich 336. Wstyd mi za tych wszystkich politykierów co w taki haniebny sposób za wszelką cenę chcą nasz kraj upodlić. Czy będą dalej tak postępować ,jak się ukaże senacki raport , a Polski w nim nie będzie? Czy może być coś bardziej wiarygodnego?