Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Rzeszów przemysłem lotniczym stoi

(2)
Miasto zmieniało się razem z WSK. Z zapyziałego w zadbane, z dobrymi drogami i galeriami zadającymi szyku. Wbrew stereotypom biednego Podkarpacia, Rzeszów to dziś jeden z najprężniejszych ośrodków w kraju.
 • 2014-01-29 15:21 | lakkot

  Przeciez to nie jest polska firma

  Pan redaktor zdaje sie nie zauwazac ze WSK to firma ktora nie posiada wlasnego R&D a 100% zyskow wysyla do swojege wlasciciela w Kanadzie?
  Czy Pan redaktor zauwazyl, ze budynki na zakladzie pomalowane sa tylko od strony glownej ulicy, a z pozostalych stron sa zaplesniale?
  Czy wie Pan, ze kiedy pracownicy zaczeli masowo lamac nogi na zapuszczonych chodnikach zakladowych, WSK zamiast cos naprawic, wydala instrukcje chodzenia dla pracownikow?
  Czy pan Darecki wspomnial, ze firma osiaga zyski jedynie dzieki wyprzedazy majatku trwalego?
  Czy wie Pan, ze dzial HR wyludza pieniadze od Unii Europejskiej na fikcyjne szkolenia, na ktorych ucza ze ludzie dziela sie na sangwinikow i holerykow (teza obalona za czasow Arystotelesa)

  Troche sie chyba Polityka nie postarala, widac ze Autor nie szukal dalej niz propagandowe materialy firmy.....
 • 2014-01-29 16:38 | lakkot

  ???

  "WSK zatrudnia 4 tys. osób (a średnia pensja w firmie to 4,7 tys. zł"
  WSK w roku 2009 zwolnilo okolo 1/2 kadry i w tej chwili zatrudnia niecale 2tys. Srednia placa 4,7tys? W dziale w ktorym pracowalem (Finanse) nawet dyrektor tyle nie zarabial. Ciekawe skad Pani ma te dane - czyzby Pan Darecki przekazal osobiscie?