Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Rzeszów: na przekór stereotypom

(1)
Będziemy drugą Bawarią – mówią miejscowi politycy, czyli nowoczesną gospodarką wyrosłą na tradycji, wierze, chłopskiej pracowitości i pragmatyzmie. To jest nowy rzeszowski mit.
 • 2014-01-29 16:42 | lakkot

  co to jest!!?!?!

  Panie Bendyk,
  Mieszkalem w Rzeszowie przez 30 lat, pracowalem na WSK i studiowalem na WSIZie.
  W tej chwili, o dziwo, mieszkam w Monachium. Jezeli Pan portownuje te dwa miejsca to przepraszam, ale w jednym z nich chyba Pan nie byl.
  Naprawde nie wiem skad Pan ma te informacje, a to ze Pan to pisze serio znaczy ze sie Pan raczej nie przygotowal... Druga bawaria.... od 10ciu lat tylko centra handlowe buduja (5te czy 6ste z kolei), a WSK to tylko montownia dla Kanadyjskiego Pratta. Nawet inzynierow wlasnych nie maja, poziom artykulul - zenada.
  PS Podobny wpis zrobilem na blogu pana Bendyka, nie opublikowal go bo nie pasowal do rozowej wizji.