Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Ecce Polus!

(2)
 • 2014-02-05 14:13 | aniga

  bez tematu

  Chyba Pan nie docenia młodego pokolenia, Panie profesorze. Istnieją jeszcze ludzie krytyczni, myślący i sceptyczni wobec tak przedstawianej historii. I mam nadzieję, że będzie ich więcej - i że uda się w końcu zmienić to nasze polskie podejście do historii Polski (nieskazitelna, nieskalana, bez jednej plamki - tylko wtedy jesteś patriotą, kiedy się pod tą wizją podpisujesz). A powinno być: jeśli mówisz prawdę, jesteś patriotą.
 • 2014-02-26 12:22 | ahilum

  Re:Ecce Polus!

  Panie Profesorze,
  skąd tytuł felietonu "Ecce Polus" i jak go rozumieć?